Přeji Vám krásný pátek.

Včera jsem si dělala svoje první smoothie, ano možná si říkátě ,,Cože ? První? “ ano první! Nejsem zrovna typ člověka, který je ujetý na ovoci nebo zelenině. Bohužel jsem k tomu jako malá od své matky vedená nebyla, jen od taťky nebo od tety, ale to už asi bylo pozdě, prostě nikdy jsem k tomu nenašla tu chuť. Samozřejmě neříkám, že nejím žádné ovoce nebo žádnou zeleninu, ale když se mě někdo ptá co teda vlastně nejím, tak je lepší se mě zeptat spíše na to, co jím (hehe)😁.

No, ale k věci. Borůvky a maliny nemám jako jako tak, že bych je někde viděla v lese nebo na zahradě a jedla je jak zběsilá, na to je expert můj přítel. Vzhledem k tomu, že máme maliny na zahradě, a že jich teď bylo víc než dost, tak ten to papá jedna báseň, ale já ne. Neotálela jsem a koupila jsem si mražené maliny a borůvky, protože miluju chuť klasického bílého jogurtu s borůvkami a müsli.

A tak jsem včera vyžkoušela mražené maliny, borůvky a banán dát do smoothie mixéru + vodu, bylo to dobré, ale né natolik, abych to konzumovala zrovna často, prve jsem to měla bez banánu a přišlo mi to takové dost kyselé s banánem trochu sladčí, ale stejně, dopíjel to přítel(hehe)😄

Tímto by mě zajímalo, jaké smoothie máte nejraději Vy?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *