Hezký den. Ve středu jsem byla v dm drogérii, kde jsem i přemýšlela, který korektor je mi nejblíž. Vzhledem k tomu, že nemám jen jeden, ale jak vidítě na fotografii jsou rovno čtyři, tak jsem se rozhodla se o ně podělit.
Moc dobře tyto korektory znáte, nejsou zrovna úplnou novinkou, ale ani nejsou tak dlouho na trhu. Zkoušela jsem už i mnoho dražších korektorů, které stály za to, ale vzhledem k tomu, že opravdu nejsem takový blázen, abych za korektory dávala 800Kč, tak jsem hledala takové, které se vyrovnají z levnější sekce té dražší.
Nebojím se vůbec říct, že tyto korektory jsou možná i lepší, jak ty dražší.
1. FIT me! Maybelline – korektor, který má nádherné krytí a výdrž. Odstín 122. Catrice camouflage – hodně podobný korektoru od NARS, až na to, že korektor od NARS stojí kolem 900Kč a tento 99Kč. Krytí bezvadné. Odstín 010 Porcelain3-4. Instant anti age eraser Maybelline – korektor, který u nás není zas tak dlouho a jaká po něm byla hoňka. Jakmile přišel do ČR všude byl vyprodán. Je to stále velký HIT! Krytí skvělé a dá se použít jako make – up. Odstín 00 IVORY a 01 Light

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *