Novinky z YVES ROCHER.

Zabloudila jsem do obchodu yves rocher a neodešla s prázdou. Nejdřív jsem se šla jen zeptat na svůj problém, který se mi zas vyskytl, protože začíná podzim, a tím je akné nebo pupínky na hrudi a věřte nebo ne, ale jako ženskou mě to dost omezuje v nošení nějakých triček, protože svůj pupínkový dekolt bych nerada někomu ukazovala, ale koukala jsem, že i někdo, kdo na to trpí přes léto, tak to nějak neřeší a nosí klidně holí záda, kde má pupínek vedle pupínku, ale jak říkám, každý jsme nějaký, ale to jsem odběhla od tématu.

Když už jsem se tedy zrdžela se skvělým personálem, tak mi na jednu stranu bylo blbé odejít jen tak, a vzhledm k tomu, že všude, je něco co se mi hodí, tak jsem si tam pár produktů vybrala.


Jako první bych ráda poukázala na tento skvělý pudr, který né jenže má skvělé krytí, ale na pleti je tak strašně příjemný, že jsem tohle snad nikdy nezažila. Mám v odstínu Beige clair jak můžete vidět na fotografii. Pudr mi fixuje zapudrované části celý den, krásně drží, a to je myslím sen každé ženy.

Nemohla jsem tam nechat tuto tvářenku, v tomto krásném odstínu. Na pleti vypadá krásně, přirozeně, a to jsem přesně potřebovala, protože kdykoli jsem sáhla po nějaké tvářence, byla buď taková, že až moc práskala lidi do očí, a to upřímně není můj šálek kávy.

Jako poslední tu mám tyto štětce. První 02 – štětec na make – up. Mám doma několik štětců na make -up, ale nikdy jsem asi nenašla takový štětec, jako je tento. Krásně make – up na pleti roztíra a udělá mu krásný finish, zatímco ty štětce co mám doma, tak make – up se do štětců rád zakrýva a na pleti mám jen pouhé mapy od štětce, takže tento teď používám jedině.

Štětec 07 na pudr je štětec na pleť velmi příjemný, sama tedy do nedávna jsem měla na pudr polštářek z DM drogerie, ale tentokrát jsem se nechala svézt tímto kravavcem a nelituji. Velký, objemný a krásně pudr zapracuje.

Jakou máte s touto značkou zkušenost Vy?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *