Budeme mít pejska, konečně!

Pro některé normální věc, potěšení, ale pro mě o 1000% více než to! Vzhledem k tomu, že jsem od malička s pejskama vyrůstala, dokonce, když mě máma doma rodila, tak na bříšku ji seděla čivava, tak asi je jasný ten důvod. Bohužel, co se taťka s matkou rozvedli, tak k nám skoro pes přes práh nemohl, jak se říká ani páchnout. Věřtě nebo ne, přemlouvání skoro každý rok táty bylo něco.

Vždy, když se řeklo doma pes, tak už se kroutilo hlavou, že jasně prostě NE!

Teď v sobotu slavila přítelova babička s dědou zlatou svatbu, ani sama nevím, jak se to stalo, ale začalo téma pes, protože tchýně s tchánem mají malého Yorkšírka jménem Matýsek, a je prostě skvělý, a vzhledem k tomu, že můj přítel s Matýskem žil, a ví co a jak, tak mu u nás pejsek chybí. Zkoušeli jsme pokud č. 1 a to přemluvit mého tátu poprvé – nepodařilo se. Jednoho dne jsme u nás měli právě na grilování tchýni a tchána, a tak jsme se ho ptali všichni proč nechce, řekl historku s mou mámou a bylo to dost pochopitelné, ale na jednu stranu mě dost mrzelo, že si myslel, že budu to samé co moje máma, takže to zas nevyšlo, a právě, teď na oslavě zlaté svatby, celá rodina surfovala na internetu a hledali jsme pejska, musí to být jen Yorkšírek, protože nemá klasické chlupy, ale vlasy, na co přítel není alergický. Po dlouhém hledání jsme se rozhodli, zkusit pokus č. 15974155, tátu přemluvit. Samozřejmě, slyšel pes a kroutil hlavou, že ne, ale tentokrát nás nechat mluvit, vyslechl nás a povolil! ♥

Takže jsme hledali, vybrali krásnou fenečku kousek od Říčan, v sobotu se na ni jedeme podívat a 31.8 – po dovolené s námi pojede domů!

už se moc těšíme !

Měli jste taky takový problém s přemlouváním rodičů co se pejska týče?

 

2 comments

Reply

Ahoj Monco pejska ti moc zavidim. Pesjska sem si taki vzdy prala ale rodice mi ho taky nechteji dovolit. Jak jsi tatku nakonec presvečila?

Reply

Ahoj Kačí.
Abych pravdu řekla, sama nevím. Bylo to dlouhých 10let čekání určitě! :), ale určitě v tom má i dost velký podíl přítel, který se tátovi ukázal jako zdatný a zodpovědný chlap.
Neboj i tobě se to povede 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *