Krásné úterý! První článek Vám sem hned prdnu něco málo o dovolené. S přítelem Tomášem jsme měli naplánovanou dovolenou na polovinu července, že by jsme letěli do Egypta nebo Chorvatska, nakonec z toho bohužel sešlo, protože Tomáš chytil streptokoka. Naštěstí jsme toho tolik nelitovali, protože jsme neměli na moře ani tolik peněz, kolik by jsme si představovali 😄. Zvolili jsme dovolenou v Čechách, a to přímo v městečku, spíše vesnici Pozlovice. Užili jsme si tam krásný 3 dny sportováním, procházkami, wellness a výborným jídlem.

Jenže to jsme si mysleli, že máme dost a o dovolenou se nebudeme starat, ale bylo to vlastně jinak. Ani já ani Tomáš jsme dlouho neletěli, u moře dlouho nebyli, a tak jsme se rozhlodli to napravit. 

Vybírat termín, tak aby to navazovalo na dny, kdy bude malej u svého táty bylo dost zajímavé 😆, ale zvládli jsme to, teď jen najít destinaci a hotel, kde na nás budou čekat s otevřenou náručí.Naštěstí to nebylo tak těžké, vzhledem k tomu, že jsme oba už dlouho mluvili o Egyptě a nejlépe přímo o Marsa Alam, tak to bylo jednoduché. Dali jsme si priority pro částku, a hlavně aby ten hotel nějak vypadal. 

google.com

A tak jsme vybrali! Krásný slunný hotel v Marse s All inclusive, ono to v Egyptě ani jinak nejde. 🤗Máme vše zařízené přes cestovní kancelář Fischer, která spolupracuje s několika cestovníma kancelářema, jako je třeba Exim tours, přes kterou máme přímo tento zájezd.


Cestovní horečka jede na plné obrátky, takže nakupujeme co je třeba, i to co je netřeba 😄takže se můžete v příštím článku těšit na první várku nakupování Mějte se krásně 
xx 🌸

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *